Kuchyne, interiéry a šatníky na mieru. 0915 410 447

Kuchyne na mieru

Priestor ktorý spojí vašu rodinu a je základom pre zdravý životný štýl...

KONTAKTUJTE NÁS

Prečo investovať do kuchyne na mieru?

Okrem výroby zákazníkom ponúkame aj komplexné riešenie, ktoré zahŕňa poradenstvo a výmeru priamo u Vás, grafickú vizualizáciu s cenovou ponukou, ako i dopravu a odbornú montáž. Hlavným aspektom novej kuchyne - je funkčný priestor vyriešený tak aby sme sa v ňom príjemne a dobre cítili.     Naši designeri z kvinterier myslia rovnako na jej praktickú , ako aj designovú stránku. Preto sa pri každej kuchyni od nás stretávate ako s krásnym trendy dizajnom, tak aj s dokonale premysleným pracovným priestorom. Starostlivo zvažujeme ako rozmiestniť spotrebiče a skrinky a zabezpečiť tak čo najviac priestoru pre pohyb a prípravu jedál. Kuchyňa by mala mať  aj dostatok úložného priestoru na veľké množstvo riadu, hrncov, panvíc a ostatných zariadení. A v neposlednom rade by vaša kuchyňa mala zodpovedať vášmu vkusu a štýlu.  

ZADARMO

3D Vizualizácia ,zameranie a profesionálne poradenstvo v Ba a okolí.

KVALITA SO ZÁRUKOU

Vysoká kvalita tovaru od slovenského výrobcu.

RÝCHLE DODANIE

Od prvého stretnutia po realizáciu, doslova za pár dní. Doslova.

Akciová ponuka !!!

1x Bezplatný grafický návrh kuchyne, podľa podkladov.                                                                                                                                      

1.

Už pri prvom stretnutí, na mieste realizácie Vám priestory zameriame, poradíme Vám s riešením a odporučíme najvhodnejšie materiály z našich vzorkovníkov.

2.

Bezplatne Vám vypracujeme grafickú 3D vizualizáciu v čo najkratšom možnom čase vrátane orientačnej cenovej kalkulácie.

3.

Po odsúhlasení cenovej ponuky a návrhu pristupujeme k záväznej objednávke. Ako potvrdenie objednávky z vašej strany slúži zloženie zálohy vo výške od 50% do 70%.

4.

Po prijatí zálohovej platby prechádzame k výrobe a Vy sa už môžete tešiť na Váš nový nábytok podľa vašich predstáv a v dohodnutom termíne.