Kuchyne, interiéry a šatníky na mieru. 0915 410 447

Kuchyne na mieru

Priestor ktorý spojí vašu rodinu a je základom pre zdravý životný štýl...

KONTAKTUJTE NÁS

Prečo investovať do kuchyne na mieru?

Okrem výroby zákazníkom ponúkame aj komplexné riešenie, ktoré zahŕňa poradenstvo a výmeru priamo u Vás, grafickú vizualizáciu s cenovou ponukou, ako i dopravu a odbornú montáž. Hlavným aspektom novej kuchyne - je funkčný priestor vyriešený tak aby sme sa v ňom príjemne a dobre cítili.     Naši designeri z kvinterier myslia rovnako na jej praktickú , ako aj designovú stránku. Preto sa pri každej kuchyni od nás stretávate ako s krásnym trendy dizajnom, tak aj s dokonale premysleným pracovným priestorom. Starostlivo zvažujeme ako rozmiestniť spotrebiče a skrinky a zabezpečiť tak čo najviac priestoru pre pohyb a prípravu jedál. Kuchyňa by mala mať  aj dostatok úložného priestoru na veľké množstvo riadu, hrncov, panvíc a ostatných zariadení. A v neposlednom rade by vaša kuchyňa mala zodpovedať vášmu vkusu a štýlu.  

ZADARMO

3D Vizualizácia ,zameranie a profesionálne poradenstvo v Ba a okolí.

KVALITA SO ZÁRUKOU

Vysoká kvalita tovaru od slovenského výrobcu.

RÝCHLE DODANIE

Od prvého stretnutia po realizáciu, doslova za pár dní. Doslova.

AKCIOVÁ PONUKA!

zľava 10% na februárové realizácie                                                                                                                                      

1.

Už pri prvom stretnutí, na mieste realizácie Vám priestory zameriame, poradíme Vám s riešením a odporučíme najvhodnejšie materiály z našich vzorkovníkov.

2.

Bezplatne Vám vypracujeme grafickú 3D vizualizáciu v čo najkratšom možnom čase vrátane orientačnej cenovej kalkulácie.

3.

Po odsúhlasení cenovej ponuky a návrhu pristupujeme k záväznej objednávke. Ako potvrdenie objednávky z vašej strany slúži zloženie zálohy vo výške od 50% do 70%.

4.

Po prijatí zálohovej platby prechádzame k výrobe a Vy sa už môžete tešiť na Váš nový nábytok podľa vašich predstáv a v dohodnutom termíne.